קצת עלינו

מזמינים אתכם לחוות חוויה בלתי נשכחת

על האזור

הקסם מתחיל כבר בדרך, לא משנה מאיפה אתם מגיעים כשכביש 90 מוביל אתכם למינוס 435 מתחת לקו הים, המקום הנמוך בעולם, וים המלח מתגלה בעוצמתו הצנועה, הגוף והנפש מתחילים להתנתק מהיום יום האינטנסיבי בצורה כמעט בלתי מודעת, משהו כאן באוויר גורם למיקוד בכאן ועכשיו, בשלווה שעוטפת אתכם מכף רגל ועד הראש. וזאת בדיוק הדרך להתחיל חופשה בלתי נשכחת.

קרני השמש האולטרה סגוליות עוברות סינון טבעי, תופעה המאפשרת שיזוף נעים ללא כוויות ומנוצלת גם לטיפול טבעי במחלות עור שונות. לאורך החוף מצויים מקורות "מי מרפא" טבעיים, עתירי מינרלים וחום טבעי, שבשילוב עם מרבצי הבוץ השחור, מהווים בסיס אידיאלי לטיפולי בריאות ויופי.

הסיפור שלנו

אבי ברקאי ובן שוקרון הם חברי ילדות שובבים אשר גדלו בקיבוץ עין גדי וחלקו יחד את אותו ספסל הלימודים, י"ב שנים, את השירות הצבאי, את אותו הקרוון בטיול באוסטרליה, את אותם הערכים של אהבת הארץ, אהבת הבית, אהבת האדם ולא פחות חשוב את אותו החלום, שמתגשם אל מול עיניכם.

כיום אחרי כברת דרך, עם שק מלא בחוויות, עליות ומורדות, מפוכחים ומרוצים חזרו הביתה, שניהם בעלי משפחות צעירות ומתגוררים בקיבוץ עין גדי (איך לא?) וכמו רוב האנשים זיהו את הקסם שטמון במקום המיוחד הזה, הם החליטו לממש את החלום, מצוידים בהרבה מוטיבציה, קילוגרמים של אמביציה וללא כוונה לעצור.

החזון שמוביל אותנו הוא לאפשר חוויה של אירוח מיוחדת שווה לכל כיס בגובה העיניים.

לסיכום: איש חכם אמר פעם: "ישנם אנשים שרואים את הדברים כמו שהם ושואלים מדוע? אני רואה את הדברים שלעולם לא היו ושואל מדוע לא? "ג'ורג' ברנרד שור"